שלום, ותודה על פנייתך לצ'ט של סה"ר..

בצ'ט האישי של סה"ר , אתם יכולים לשתף במחשבות והרגשות שלכם, ולקבל תמיכה ומידע. הסייעים בסהר אינם אנשי מקצוע, אך הם עברו הכשרה מיוחדת שהכינה אותם להתנדבות בסהר. כל הסייעים מעל גיל 21. הסייעים נמצאים תחת השגחה והדרכה של אנשי מקצוע כל זמן פעילותם בסהר.

הצ'ט נועד לספק הקלה ועזרה ראשונה בלבד ואינו מהווה תחליף לקשר טיפולי או טיפול מקצוע. משום כך יהיו מקרים שבהם נבקש מפונה שמגיע פעמים רבות לצמצם את הגעתו לשיחות. מאותה סיבה הסייעים והסייעות בסה"ר אינם מזדהים, ולכן הפניות החוזרות תתקבלנה על ידי סייע הנמצא במשמרת באותו זמן ולא ניתן לבקש לשוחח עם סייע שעמו שוחחתם בעבר. אולם, היות שלכולנו ברור הצורך בתמיכה מתמשכת, כולל אתר סהר שלושה פורומי תמיכה, שבהם אפשר לתמוך ולהיתמך.

הפנייה שלך ל- סה"ר תשמר חסויה ואנונימית למעט המקרים המפורטים למטה בהם לא נוכל להבטיח סודיות. סייעי סה"ר עובדים כצוות ומשתפים אחד את השני כדי לסייע לך בצורה הכי טובה, ולכן הסודיות המובטחת אינה כוללת את צוות התמיכה. בנוסף מאגרי השיחות, ללא פרטים מזהים משמשים לצרכי בקרה, מחקר וסטטיסטיקה, והפיכת השירות לטוב יותר.

אלו מקרי החירום בהם לא נוכל להבטיח סודיות:

· אם במהלך שיחה אתך נרגיש שאת/ה נמצא/ת בסכנת חיים ממשית ומיידית - במקרה זה נעשה כל ניסיון להעניק לך עזרה ונסתייע במשטרה לשם הצלת חייך.

· אם נחשוב שאת/ה מתכוון /ת לפגוע באופן חמור באדם אחר או לבצע פשע.

· אם ייוודע לנו כי ההורים או האחראים אחרים עליך מתעללים או פוגעים בך, חל עלינו חוק המחייב אותנו להעביר את פרטיך לרשויות כדי שיוכלו לסייע לך.

אם קראת ומקובל עליך מה שכתוב כאן - אפשר להיכנס ולהתחיל לשוחח...

מחכים לך...
סה"ר

סגירת החלון
Powered by Zuznow